Porady

fruittogo

Za oknami widać już jesień, a naszą ofertę rozgrzewają nowe owoce!

fruittogo

W ostatnim czasie zawitała w skrzynkach gruszka! Złocistym kolorem swojej skórki oraz soczystym miąższem urzeka podniebienia naszych klientów.

Czy wiecie, że średniej wielkości gruszka zapewnia 15% dziennego zapotrzebowania na miedź? Minerał ten jest odpowiedzialny za zdolność zapamiętywania i przyswajania wiedzy, dodatkowo poprawia ukrwienie mózgu.

Owoc ten posiada również przeciwutleniacz- kwercetynę, który zapobiega chorobie Alzheimera. Kolejnym składnikiem naszej gruszki, jest Witamina K, ta z kolei zapobiega nadmiernemu krzepnięciu krwi i wspomaga krążenie krwi w organizmie.

Warto również pamiętać, że wystarczy zaledwie jedna dziennie aby przyśpieszyć pracę naszego przewodu pokarmowego i zapobiec zaparciom, dzięki swojej zawartości błonnika.

Na świecie dostępnych jest około 60 odmian gruszki. Różnią się one od siebie barwą, obecnością rumieńca oraz twardością.

Pamiętajcie, że w trosce o wysoką jakość naszych usług, owoce w naszej firmie, są ściśle wyselekcjonowane spośród najlepszych polskich i zagranicznych plantacji oraz przygotowane do przechowywania w biurowych warunkach.